Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CILINDRU CANON IR 1018/1022/1024
- Număr anunț
- DA20838241
- Autoritate contractantă
- LICEUL SILVIC GURGHIU (CUI 4376009)
- Furnizor / câștigător
- COROTRON SERVICE S.R.L. (CUI RO6668891)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 238,50 RON
- Valoare atribuită
- 238,50 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 10:41
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 10:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
238,50 RON
din 238,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro