Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Detergent auto concentrat destinat spalarii fara perii (fara frecare)
- Număr anunț
- DA20835325
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- ADROM SERVICE CARWASH S.R.L. (CUI RO29225370)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 389,40 RON
- Valoare atribuită
- 389,40 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 16:38
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 16:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
389,40 RON
din 389,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro