Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionarea de servicii de mentenanta si revizie tehnica pentru grupuri electrogene
- Număr anunț
- DA20838005
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL BALNEOCLIMATERIC DE COPII BUSTENI (CUI 2845591)
- Furnizor / câștigător
- ENERGEN ROMANIA S.R.L. (CUI RO34147856)
- Cod CPV
- 50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.840 RON
- Valoare atribuită
- 2.840 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 10:28
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 10:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.840 RON
din 2.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro