Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificarea conform Legii nr. 10/1995 şi H.G. 925/1995 a proiectului structurii de rezistenţă

Număr anunț
DA20834744
Autoritate contractantă
ORASUL HOREZU - CONSILIUL LOCAL HOREZU (CUI 2541479)
Furnizor / câștigător
SACO CONSTRUCT SRL (CUI RO3790273)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
12.07.2018 15:29
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.