Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari realizare retele de alimentare cu apa si canalizare, inclusiv bransamente
- Număr anunț
- DA21026979
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRADUT (CUI 4404400)
- Furnizor / câștigător
- SZEKELY ALPAR-ATTILA INTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 37169816)
- Cod CPV
- 45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.991 RON
- Valoare atribuită
- 12.991 RON
- Data publicării
- 16.08.2018 12:11
- Termen limită
- 21.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.08.2018 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.991 RON
din 12.991 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro