- Număr anunț
- DA21026939
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
- Furnizor / câștigător
- ELIT SRL (CUI RO14444712)
- Cod CPV
- 15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 990,90 RON
- Valoare atribuită
- 990,90 RON
- Data publicării
- 16.08.2018 11:59
- Termen limită
- 21.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.08.2018 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
990,90 RON
din 990,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro