- Număr anunț
- DA21026881
- Autoritate contractantă
- SC SINAIA FOREVER SRL (CUI RO27249969)
- Furnizor / câștigător
- VISION STAR COM SRL (CUI 14843209)
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44,88 RON
- Valoare atribuită
- 44,88 RON
- Data publicării
- 16.08.2018 11:39
- Termen limită
- 21.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.08.2018 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
44,88 RON
din 44,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro