Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet articole de birou

Număr anunț
DA21026695
Autoritate contractantă
GOSP-COM SRL (CUI RO8510382)
Furnizor / câștigător
DR. OFFICE GROUP SRL (CUI RO8030627)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225,88 RON
Valoare atribuită
225,88 RON
Data publicării
16.08.2018 10:32
Termen limită
21.08.2018 17:00
Data finalizării
16.08.2018 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

225,88 RON

din 225,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.