Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Osetron 4mg sol. inj*5f*2ml (ONDANSETRONUM) - 8473
- Număr anunț
- DA21026680
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 273,90 RON
- Valoare atribuită
- 273,90 RON
- Data publicării
- 16.08.2018 10:28
- Termen limită
- 21.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.08.2018 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
273,90 RON
din 273,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro