Ofertă acceptată Cumpărare directă

PANSAMENT CUTIMED PROTECT SPRAY 28 ml=SEPT 2018

Număr anunț
DA21026268
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI RO29674809)
Cod CPV
33711500-2 · Produse pentru ingrijirea pielii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
444 RON
Valoare atribuită
444 RON
Data publicării
16.08.2018 06:52
Termen limită
21.08.2018 17:00
Data finalizării
16.08.2018 19:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

444 RON

din 444 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.