Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Lenovo V310-15IKB cu procesor Intel® Core™ i5-7200U 2.50 GHz, Kaby Lake, 15.6", Full HD, 4GB,

Număr anunț
DA21026107
Autoritate contractantă
Comuna Sic (CUI 4617689)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.596,63 RON
Valoare atribuită
1.596,63 RON
Data publicării
15.08.2018 08:27
Termen limită
21.08.2018 17:00
Data finalizării
16.08.2018 20:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596,63 RON

din 1.596,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.