Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie cartuse pentru filtrarea apei
- Număr anunț
- DA21026064
- Autoritate contractantă
- COMUNA MARGINA (CUI 2806193)
- Furnizor / câștigător
- AQUALIGHT SRL (CUI RO32080873)
- Cod CPV
- 42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302,52 RON
- Valoare atribuită
- 302,52 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 19:52
- Termen limită
- 20.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.08.2018 08:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
302,52 RON
din 302,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro