Ofertă refuzată Cumpărare directă

Accesorii birou

Număr anunț
DA21023325
Autoritate contractantă
Penitenciarul Miercurea - Ciuc (CUI 4245631)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104,60 RON
Valoare finală
104,60 RON
Data publicării
14.08.2018 13:19
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
16.08.2018 07:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.