Ofertă refuzată Cumpărare directă

OMEGAVERT PLUS X 40CPS

Număr anunț
DA21014013
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare a Persoanelor cu Handicap - Pastraveni (CUI 2614376)
Furnizor / câștigător
FLOREDANA FARM SRL (CUI 23556588)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,48 RON
Valoare finală
183,48 RON
Data publicării
13.08.2018 11:53
Data finalizării
16.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.