Ofertă acceptată Cumpărare directă

Husa impermeabila cu elastic pentru saltele spitale, dimensiuni in functie de preferintele clinetul

Număr anunț
DA20839152
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
Cod CPV
39512300-7 · Huse pentru saltele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.750 RON
Valoare atribuită
3.750 RON
Data publicării
13.07.2018 11:22
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.750 RON

din 3.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.