Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCAUN RIO TEXTIL

Număr anunț
DA20837123
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 AGRIJ (CUI 24886126)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.890 RON
Valoare atribuită
1.890 RON
Data publicării
13.07.2018 09:44
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.890 RON

din 1.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.