Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sac transport cadavre, impermeabil + Bratari identificare cadavre
- Număr anunț
- DA20827004
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 33948000-7 · Dispozitive de ridicare sau transfer de cadavre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.795 RON
- Valoare atribuită
- 8.325 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 08:43
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.325 RON
din 6.795 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro