Ofertă acceptată
Cumpărare directă
„Servicii constând în preluarea, prelucrarea și livrarea de corespondență inter-nă/internațională, a
- Număr anunț
- DA20835237
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 64100000-7 · Servicii postale si de curierat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 296,36 RON
- Valoare atribuită
- 296,36 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 16:20
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 16:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
296,36 RON
din 296,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro