- Număr anunț
- DA20835710
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- CLASIMA CONSTRUCT SRL (CUI RO15955022)
- Cod CPV
- 44111200-3 · Ciment (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 798,50 RON
- Valoare atribuită
- 798,50 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 07:40
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
798,50 RON
din 798,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro