Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrai de vopsire(var lavabil)

Număr anunț
DA20838393
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN CASIAN" TULCEA (CUI 28617040)
Furnizor / câștigător
MONTINI SRL (CUI RO10565681)
Cod CPV
45442100-8 · Lucrari de vopsire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.524,26 RON
Valoare atribuită
8.524,26 RON
Data publicării
13.07.2018 10:48
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.524,26 RON

din 8.524,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.