Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente industriale

Număr anunț
DA20836139
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA KRIZA JANOS CAPALNITA (CUI 13378920)
Furnizor / câștigător
BISTRO LORINCZ SRL (CUI RO4684629)
Cod CPV
42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
850,66 RON
Valoare atribuită
850,66 RON
Data publicării
13.07.2018 08:38
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 08:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

850,66 RON

din 850,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.