Ofertă refuzată
Cumpărare directă
rulmenti MR 84 si 608zz
- Număr anunț
- DA20833710
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO217930)
- Cod CPV
- 44442000-0 · Rulmenti cu role (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 765 RON
- Valoare finală
- 765 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 14:26
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.