Ofertă acceptată
Cumpărare directă
articole si materiale pentru instalatii electrice
- Număr anunț
- DA21003388
- Autoritate contractantă
- COMUNA ODAILE (PRIMARIA COMUNEI ODAILE) (CUI 4593911)
- Furnizor / câștigător
- SC SIM IMPEX SRL BUZAU (CUI RO10929740)
- Cod CPV
- 31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 322,70 RON
- Valoare atribuită
- 322,70 RON
- Data publicării
- 09.08.2018 18:52
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2018 08:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
322,70 RON
din 322,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro