Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului pentru restaurante (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE REPARATII MARMITA ELECTRICA
- Număr anunț
- DA21021337
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
- Furnizor / câștigător
- TRENDY ALIEN SRL (CUI RO26704204)
- Cod CPV
- 50882000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului pentru restaurante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.627 RON
- Valoare atribuită
- 2.627 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 11:16
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2018 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.627 RON
din 2.627 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro