- Număr anunț
- DA21027461
- Autoritate contractantă
- S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
- Furnizor / câștigător
- ALLTELCOM SRL (CUI RO15931783)
- Cod CPV
- 30237280-5 · Accesorii de alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.340,34 RON
- Valoare atribuită
- 2.340,34 RON
- Data publicării
- 16.08.2018 15:13
- Termen limită
- 21.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2018 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.340,34 RON
din 2.340,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro