Ofertă acceptată Cumpărare directă

TABLA neagra 3000*1500*1,5

Număr anunț
DA20836885
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
Furnizor / câștigător
BIAYANNIS & CO SRL (CUI ro32392255)
Cod CPV
44174000-0 · Foi (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202,40 RON
Valoare atribuită
202,40 RON
Data publicării
13.07.2018 09:29
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

202,40 RON

din 202,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.