Ofertă acceptată Cumpărare directă

ref. 277/17.08.2018 POMPA ADAPOST CAINI - FERARIU

Număr anunț
DA21028098
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI RO1680258)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
703,36 RON
Valoare atribuită
703,36 RON
Data publicării
17.08.2018 10:46
Termen limită
22.08.2018 17:00
Data finalizării
17.08.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

703,36 RON

din 703,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.