Ofertă acceptată
Cumpărare directă
(ASPACARDIN) ASPANORM X 30 cpr.
- Număr anunț
- DA21026431
- Autoritate contractantă
- SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137,60 RON
- Valoare atribuită
- 137,60 RON
- Data publicării
- 16.08.2018 09:10
- Termen limită
- 21.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2018 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
137,60 RON
din 137,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro