Ofertă refuzată Cumpărare directă

MONTAT SISTEM CLIMATIZARE CENTRALIZAT CAMIN CULTURAL CORLATESTI

Număr anunț
DA21014959
Autoritate contractantă
Comuna Berceni (Primaria) (CUI 2845338)
Furnizor / câștigător
LORYBIS SERV S.R.L. (CUI RO18546634)
Cod CPV
45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.762,80 RON
Valoare finală
70.762,80 RON
Data publicării
13.08.2018 12:49
Data finalizării
17.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.