Ofertă refuzată Cumpărare directă

Switch ZyXEL Gigabit

Număr anunț
DA20983147
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI RO17116469)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.642,18 RON
Valoare finală
1.642,18 RON
Data publicării
07.08.2018 14:52
Data finalizării
17.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.