Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,4% sub estimat
SCAUN FELICIA C11
- Număr anunț
- DA21021893
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CHELINTA (CUI 29151125)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.517 RON
- Valoare atribuită
- 2.306,50 RON 8,4% sub estimat
- Data publicării
- 14.08.2018 11:46
- Termen limită
- 22.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2018 12:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.306,50 RON
din 2.517 RON estimat
8,4%
Adjudecat la 91,6% din estimat · economie 210,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.