Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII TEREN MINIFOTBAL DIMENSIUNI STANDARD 42x22m

Număr anunț
DA20830400
Autoritate contractantă
ORASUL GAESTI (CUI 4279774)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
45212290-5 · Lucrari de reparatie si de intretinere a complexelor sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209.759,92 RON
Valoare atribuită
209.759,92 RON
Data publicării
12.07.2018 11:36
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209.759,92 RON

din 209.759,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.