Ofertă refuzată Cumpărare directă

Enterol 250 mg x 10 caps.

Număr anunț
DA21026288
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.460 RON
Valoare finală
1.460 RON
Data publicării
16.08.2018 07:38
Data finalizării
17.08.2018 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.