Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Thiossen Turbo 600 mg / 50 ml x 10 flac. x 50 ml sol. perf.
- Număr anunț
- DA21013916
- Autoritate contractantă
- SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33660000-4 · Medicamente pentru sistemul nervos si organele senzoriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 244,12 RON
- Valoare atribuită
- 244,12 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 11:49
- Termen limită
- 22.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2018 14:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
244,12 RON
din 244,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro