Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Engerix B adulti 20mcg/ml susp.inj*1ser.pre*1ml F (VACCIN HEPATITIC B) - 6311
- Număr anunț
- DA20840029
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33651680-8 · Vaccinuri impotriva hepatitei B (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 221,55 RON
- Valoare atribuită
- 221,55 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 12:03
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
221,55 RON
din 221,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro