Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de cazare si masa la evenimentul „Tabara de creatie LITERA”
- Număr anunț
- DA20833488
- Autoritate contractantă
- ORASUL JIMBOLIA (CUI 2502763)
- Furnizor / câștigător
- SARDENI SANTA MARIA S.R.L. (CUI RO1850182)
- Cod CPV
- 55311000-3 · Servicii de restaurant cu ospatari cu clientela restransa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.586,54 RON
- Valoare finală
- 17.889,78 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 14:15
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.