Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRANSPORT PERSOANE

Număr anunț
DA21028269
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE POLO (CUI 4203768)
Furnizor / câștigător
GICU TRANS SRL (CUI RO14233677)
Cod CPV
60000000-8 · Servicii de transport (cu exceptia transportului de deseuri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268 RON
Valoare atribuită
268 RON
Data publicării
17.08.2018 11:49
Termen limită
22.08.2018 17:00
Data finalizării
17.08.2018 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268 RON

din 268 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.