Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cablu alimentare 10m (PC-186-VDE-10M)

Număr anunț
DA21014596
Autoritate contractantă
Scoala "Elena Cuza" Iasi (CUI 17126403)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI RO1970588)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28 RON
Valoare finală
28 RON
Data publicării
13.08.2018 12:28
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
18.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.