Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SCAME PRIZA PT CU CP 16A PROT IP66 137.6407
- Număr anunț
- DA21013845
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA CENTRALA UNIVERSITARA M EMINESCU IASI (CUI 4540836)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI RO5885051)
- Cod CPV
- 31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44,50 RON
- Valoare finală
- 44,50 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 11:45
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.