Ofertă refuzată Cumpărare directă

Amenajare trotuare pe strada Siret

Număr anunț
DA21006631
Autoritate contractantă
ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
Furnizor / câștigător
RUBIK MODUL SRL (CUI 26092024)
Cod CPV
45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136.620 RON
Valoare finală
136.620 RON
Data publicării
10.08.2018 11:21
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
18.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.