Ofertă refuzată Cumpărare directă

Prelucrae, inventariere, selectionare, ordonare cronologica si aranjare pe rafturi.

Număr anunț
DA20999374
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1DOROHOI (CUI 29236558)
Furnizor / câștigător
Cîniparu Gelu (CUI 21703780)
Cod CPV
79971200-3 · Servicii de legare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.115 RON
Valoare finală
5.115 RON
Data publicării
09.08.2018 12:26
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
18.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.