Ofertă refuzată
Cumpărare directă
servicii de inventariere fizica a bunurilor
- Număr anunț
- DA20835021
- Autoritate contractantă
- Agentia Nationala a Functionarilor Publici (CUI 12979825)
- Furnizor / câștigător
- ANA AMUN EXPERT SRL (CUI 28238763)
- Cod CPV
- 79211000-6 · Servicii de contabilitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare finală
- 20.000 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 15:52
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 16:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.