Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta pentru proiectul ”Infiintare si amenajare spatiu public de recreere in com

Număr anunț
DA20834069
Autoritate contractantă
Comuna Cetateni (Primaria comunei Cetateni) (CUI 4122434)
Furnizor / câștigător
FORUM PROIECT INVEST SRL (CUI RO21863284)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.000 RON
Valoare atribuită
11.000 RON
Data publicării
12.07.2018 14:45
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.000 RON

din 11.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.