Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registru A4 coperti cartonate color, 200 file - dictando/matematica EVOffice

Număr anunț
DA20835306
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC FINANTE LOCALE PLOIESTI (CUI 13662794)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
850,85 RON
Valoare atribuită
850,85 RON
Data publicării
12.07.2018 16:31
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

850,85 RON

din 850,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.