Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de dezinsectie
- Număr anunț
- DA20833754
- Autoritate contractantă
- COMUNA MARTINESTI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4521362)
- Furnizor / câștigător
- Rosu Bogdan Nicolae P.F.A (CUI 26865600)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 997,05 RON
- Valoare atribuită
- 997,05 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 14:28
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
997,05 RON
din 997,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro