Ofertă refuzată
Cumpărare directă
TY 61320 SURUBELNITA PH 2X150MM; Girofar galben cu magnet cu bec halogen H3 12V CRD-LAM73024
- Număr anunț
- DA21025585
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
- Cod CPV
- 44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139,62 RON
- Valoare finală
- 139,62 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 15:58
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.