Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVETELE / TAMPOANE / COMPRESE IMPREGNATE CU CLORHEXIDINA 10CM/16CM
- Număr anunț
- DA21025323
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bacau (CUI 5995020)
- Furnizor / câștigător
- SCOP MEDICAL SRL (CUI 33850725)
- Cod CPV
- 33141116-6 · Tampoane si comprese (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.560 RON
- Valoare finală
- 4.560 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 15:30
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.