Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pompa apa Logan

Număr anunț
DA21023706
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50,48 RON
Valoare finală
50,48 RON
Data publicării
14.08.2018 13:43
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
19.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.