Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII DE MANIPULARE SI TRANSPORT
- Număr anunț
- DA21021533
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Ilfov (CUI 24726583)
- Furnizor / câștigător
- MT FAST MOVE SRL (CUI 38373023)
- Cod CPV
- 60161000-4 · Servicii de transport de colete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.400 RON
- Valoare finală
- 3.400 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 11:27
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.