Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de publicitate și informare conform ANUNTULUI DE PUBLICITATE nr ADV1027249

Număr anunț
DA21021500
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
VILSPOPRESS SRL (CUI RO15990690)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.090 RON
Valoare finală
7.090 RON
Data publicării
14.08.2018 11:25
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
19.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.